Úvod+ Elektroinštalácie+ Revízia+ Alarm+ Fotovoltika+ Kamerové systémy+ Fotoalbum+ Kontakt+

Zabezpečovacie systémy

Vykonávame montáž zabezpečovacích systémov značky : JABLOTRON

Jablotron100

Staráme sa o vaše pohodlie a bezpečnosť to sú zabezpečovacie systémy od Jablotronu

Alarm JABLOTRON 100 využijete v malých i veľkých priestoroch. Okrem zabezpečenia sa dokáže postarať aj o rôzne inteligentné funkcie – od rozsvietenia svetiel až po otvorenie garáže. Celé zabezpečovacie zariadenie, s možnosťou pripojenia na pult centralizovanej ochrany, možno ovládať i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON

Skutočná bezpečnosť a jednoduché ovládanie to sú zabezpečovacie systémy Jablotron. SKUTOČNE ZABEZPEČENÝ BYT-Alarm JABLOTRON 100

Majte istotu, že je u vás doma všetko v poriadku. Alarm JABLOTRON 100 ochráni váš byt. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá či spustiť žalúzie. Ovládať ho môžete aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Štvornásobné zabezpečenie

Prvým krokom je kvalitný alarm. Jeho vývoju a výrobe sa Jablotron venuje už viac ako 25 rokov. Aj vďaka tomu ponúka množstvo inovatívnych funkcií a jednoduché ovládanie.

Ďalším krokom je odborná montáž. O tú sa postarajú naši pravidelne školení certifikovaní partneri. Bez odbornej montáže by alarm nefungoval správne. Váš zabezpečovací systém je napokon vhodné pripojiť na pult centralizovanej ochrany. Operátori vás tak v prípade nečakanej udalosti kontaktujú a k vášmu zabezpečenému bytu vyšlú zásahovú jednotku.

Ovládanie dvomi tlačidlami

Ovládanie zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100 je tak jednoduché, že to zvládnete aj s nákupom v ruke. Stačí iba stlačiť tlačidlo v príslušnom segmente. Každý z týchto segmentov totiž predstavuje jednu časť bytu alebo konkrétnu funkciu (napríklad rozsvietenie svetiel)

Zabezpečte svoj byt odkiaľkoľvek

Zapnutie a vypnutie alarmu či ovládanie konkrétnych zariadení vo svojom byte zvládnete i na diaľku prostredníctvom mobilnej alebo webovej aplikácie MyJABLOTRON. Či už ste na dovolenke, v práci alebo v obchode – prehľad o tom, čo sa u vás doma deje budete mať neustále.

Aplikácia okrem iného dokáže:
  • Ponúknuť prehľad o všetkých zariadeniach od spoločnosti JABLOTRON
  • Ovládať váš alarm rovnako, ako by ste pracovali s klávesnicou
  • Zobraziť fotografie z detektorov v miestnosti
  • Sledovať teplotu alebo spotrebu energií
Pohodlnejší byt s alarmom JABLOTRON 100

Okrem zabezpečenia dokáže tento systém od spoločnosti JABLOTRON vaše bývanie i značne spríjemniť. Vie totiž na diaľku ovládať spotrebiče, dokáže spustiť automatické úkony alebo ich naviazať na konkrétne ročné obdobia Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100 Vypnutie alarmu, vytiahnutie žalúzií alebo rozsvietenie svetiel – všetky tieto úkony môžete vykonať rôznymi spôsobmi.

Alarm JABLOTRON 100

Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm JABLOTRON 100 kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie, a to všetko i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Štyri kroky k bezpečnosti

Základom všetkého je kvalitný alarm. S jeho vývojom i výrobou má firma Jablotron 25-ročné skúsenosti. Dôraz pritom kladie na inovatívnosť, kvalitu a jednoduché ovládanie. Druhým krokom je profesionálna montáž vykonaná jedným z našich certifikovaných partnerov, ktorých pravidelne školíme. Správnu funkčnosť alarmu možno zaručiť iba týmto spôsobom. Ďalším vhodným úkonom je pripojenie domového alarmu na pult centralizovanej ochrany. Operátori môžu vďaka tomu vyhodnocovať prichádzajúce správy a v prípade potreby vás kontaktujú a k vášmu zabezpečenému domu vyšlú zásahovú jednotku.

Dve tlačidlá pre intuitívne ovládanie

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100 je skutočne jednoduché – bez problémov to zvládnete aj s rukami plnými nákupných tašiek. Jednoduchosť zaručujú tlačidlá v segmentoch, ktoré predstavujú jednotlivé časti domu či funkcie (napríklad zavlažovanie).

Zabezpečte svoj dom odkiaľkoľvek

Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť i na diaľku. Zároveň môžete ovládať rôzne zariadenia a spotrebiče vo svojom dome. Či už ste na dovolenke, v práci alebo ste si len odskočili na nákup – prehľad o tom, čo sa u vás doma deje budete mať neustále.

Aplikácia okrem iného dokáže:
  • Ponúknuť prehľad o všetkých zariadeniach od spoločnosti JABLOTRON
  • Ovládať váš alarm rovnako, ako by ste pracovali s klávesnicou
  • Zobraziť fotografie z detektorov v miestnosti
  • Sledovať teplotu alebo spotrebu energií
JABLOTRON 100 ako centrum domácej automatizácie

Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov. Ovladaiekurenia